Poznaj zespół WordPassion

Barbara Szacoń-Wójcik wordpassion

Barbara Szacoń-Wójcik

CEO WordPassion, tłumaczka i lektorka języka japońskiego, wietnamskiego i tajskiego, orientalistka

Moje social media

Witaj na stronie firmy WordPassion, nazywam się Barbara Szacoń-Wójcik i jestem założycielką firmy. Chcąc połączyć pasję do języków z pisaniem tekstów, stworzyłam firmę, która świadczy różne językowe usługi – od przygotowania najróżniejszych treści, przez tłumaczenia aż po naukę języków obcych. Jestem absolwentką filologii japońskiej i wietnamsko-tajskiej. Od prawie 5 lat prowadzę firmę WordPassion, a przygodę z nauczaniem języków zaczęłam jeszcze na studiach. Praca jako lektor i tłumacz to moja pasja, uwielbiam dzielić się wiedzą o językach obcych, która zaowocowała m.in. pisaniem bloga. Gdy powstał w 2012 roku, uzmysłowił mi, że od zawsze lubiłam pisać i tak zaczęłam pracę jako copywriter. Przygotowuję treści w różnych językach, bardzo lubię tematykę związaną z nauczaniem języków obcych, kulturą azjatycką, religiami, ale tak naprawdę odnajduję się w każdym zagadnieniu. Poza zarządzeniem firmą zajmuję się przede wszystkim nauczaniem języków obcych, prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe, również w wersji darmowej. Na Instagramie orientalistka_wordpassion oraz na Facebooku dzielę się swoją wiedzą o języku japońskim, wietnamskim i tajskim. Pojawiają się tam też liczne tematy kulturowe związane nie tylko a Azją. Zapraszam Cię również na mojego LinkedIn’a.

Patrycja Tokarska wordpassion

Patrycja Tokarska

Specjalistka ds. Copywritingu i Content Writingu

Nazywam się Patrycja Tokarska, w firmie WordPassion pracuję od 4 lat – zaczęłam jeszcze jako studentka, a tymczasowe zlecenia szybko zmieniły się w stałą współpracę. Jestem absolwentką dziennikarstwa i początkowo planowałam karierę reportera lub prezentera radiowego, ale szybko okazało się, że copywriting to praca, która sprawia mi więcej przyjemności. Lubię pisać teksty i nigdy nie sprawiało mi to dużych trudności, ich tworzenie jest dla mnie dobrą okazją do poszerzania swojej wiedzy. Dobrze odnajduje się w tematyce zoologicznej, kosmetycznej i lifestylowej, jednak tworzę też treści dotyczące innych branż, przykładowo spawalniczej, fotograficznej czy medycznej. Jestem miłośniczką cięższych brzmień, skoków narciarskich oraz wyścigów Formuły 1. Lubię wędrówki po polskich górach, dłuższy urlop jest dla mnie świetną okazją do zdobywania kolejnych szczytów. W wolnym czasie gram na ukulele i fotografuję, przede wszystkim przyrodę.

Ewelina Szura wordpassion

Ewelina Szura

Specjalistka ds. Copywritingu i Content Writingu

Nazywam się Ewelina Szura i w firmie WordPassion zajmuję stanowisko specjalistki ds. Copywritingu i Content Writingu. W 2019 roku ukończyłam studia wyższe na kierunku prawo. Edukacja w tym kierunku pozwala mi łatwiej poruszać się po aktach prawnych, co przydaje się podczas tworzenia tekstów z tego zakresu. Interesują mnie takie dziedziny jak: psychologia, minimalizm, wystrój wnętrz, rośliny, świadome życie, choć jako copywriter odnajduję się też w tekstach o zupełnie innej tematyce. Lubię tworzyć grafiki udostępniane w mediach społecznościowych, wykorzystując do tego darmowe narzędzie, jakim jest Canva. Takie projekty przynoszą mi dużo satysfakcji i dają możliwość twórczego działania. Sprawnie wyłapuję literówki i zwracam dużą uwagę nie tylko na sam tekst, ale i estetykę odwiedzanych stron internetowych. Uwielbiam czytać książki, a swoją pasją dzielę się na blogu, Instagramie, a także swoim kanale na YouTubie. Wśród moich ulubionych gatunków jest non-fiction i literatura piękna.

aneta-lasek

Aneta Łasak

Tłumaczka języka angielskiego, korektorka, copywriter

Nazywam się Aneta Łasak i jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją translatoryczną. Słowa to jedna z moich pasji — lubię zarówno pisanie, jak i czytanie. Literatura zajmuje ważne miejsce w moim życiu, dlatego naturalnie przełożyło się to również na tworzenie tekstów. Jeszcze przed wyborem studiów wiedziałam, że chcę związać swoją przyszłość z językiem angielskim. Interesuje mnie również brytyjska kultura i historia oraz niektóre społeczne zagadnienia. Staram się poszerzać swoją wiedzę na różne ciekawe dla mnie tematy, a oprócz literatury pięknej w mojej bibliotece jest publicystyka i reportaże. Najważniejszą rolę odgrywa jednak język angielski, lubię otaczać się nim, zarówno tym literackim, jak i potocznym. W wolnym czasie przeglądam czasopisma wnętrzarskie, dlatego dobrze odnajduję się w tej tematyce. Gdyby nie pasja do języka, wybrałabym inną drogę, ponieważ łączę w sobie wiedzę i zainteresowania z różnych dziedzin. Pozwala mi to pisać teksty na różne, niezwiązane z moim wykształceniem tematy.