Azjatyckie Języki powstały z myślą o tych, którzy chcą nauczyć się języka uchodzącego za trudny. To projekt, którego celem jest zmiana tego przekonania. Barbara Szacoń-Wójcik, założycielka WordPassion i Azjatyckich Języków, jest doświadczoną lektorką tajskiego, wietnamskiego i japońskiego. Nauczanie stało się jej pasją. Stworzyła wiele materiałów do nauki języków azjatyckich, w tym kilka e-booków i kursy językowe. Przygotowuje również osoby chcące przystąpić do egzaminu JLPT, który potwierdza znajomość japońskiego. Nasz zespół stale doskonali dostępne już materiały do nauki języków azjatyckich. Pracujemy także nad poszerzaniem oferty kursów – dostępny jest już m.in. chiński i koreański.

Jakie materiały do nauki azjatyckich języków u nas znajdziesz?

Dzięki doświadczeniu wiemy, że style nauki dzieci i dorosłych są różne, stąd w naszej ofercie osobne kursy dla młodszych i starszych wiekiem. Wiemy także, że w naszej codzienności mało jest czasu na dodatkowe aktywności, przygotowaliśmy więc kursy wakacyjne, na których można zdobyć podstawowe umiejętności językowe w czasie lata. Uczą się u nas zarówno początkujący, jak i ci, którzy podstawy mają już opanowane – przygotowaliśmy propozycje dla obu tych grup. W cenie wszystkich kursów są dodatkowe materiały do nauki języków azjatyckich – e-book, autorskie ćwiczenia i wsparcie lektora.

Wiedzę przekazujemy w sposób kompleksowy. Jeśli jednak nauka to za mało – w sklepiku Azjatyckich Języków dostępne są unikalne plakaty do wystroju wnętrz. Orientalne motywy, elementy krajobrazów Azji, nasycone kolory, wszystko to na użytek pasjonatów języków azjatyckich i nie tylko. Dużą uwagę przykładamy do estetyki, dlatego poza plakatami oferujemy zeszyty do ćwiczenia pisania znaków chińskich autorstwa utalentowanej Barbary Binek. W Azjatyckich Językach chcemy pokazać, że z dobrej jakości materiałami do nauki można rozwinąć skrzydła. Azja to szereg ciekawych tradycji i kultur, które fascynują i z których możemy wiele czerpać.

Co jeszcze oferują Azjatyckie Języki?

PoznAJ Azję to nasz autorski projekt – cykl comiesięcznych, darmowych spotkań, na których rozmawiamy o kulturze i językach Azji. Każde spotkanie dotyczy innej tematyki, prowadzą je eksperci w swoich dziedzinach. To nasz prezent dla każdego, kto chce spróbować przygody z językami azjatyckimi. Wszystkie materiały do nauki, czyli e-booki, zeszyt, i książeczki, powstały z pasji, wyróżnia je dbałość o zasób merytoryczny i estetyka.

Chcemy sprawić, aby możliwość nauki języków azjatyckich stała się bardziej dostępna i przyjemna. Satysfakcja i radość, którą czerpią nasi uczniowie ze zdobytych umiejętności, to dla nas znak, że jest to możliwe. Obecnie w ofercie Azjatyckich Języków dostępne są materiały do nauki następujących języków azjatyckich:

  • chińskiego,
  • japońskiego,
  • koreańskiego,
  • wietnamskiego,
  • tajskiego,
  • khmerskiego.

W myśl hasła: przyjemne z pożytecznym, tworzymy również TikToki zachęcające do nauki języków orientalnych. Wybrane, autorskie materiały do nauki znajdują się też na stronie WordPassion — klik. Osoby, które interesują się Azją, zachęcamy do sprawdzenia naszego projektu.

Leave a comment