WordPassion oferuje profesjonalny copywriting, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne treści sprzedażowe do umieszczenia na stronie internetowej. Zachęcające opisy produktów zwiększą zainteresowanie klientów, teksty blogowe będą stanowiły przystępne źródło wiedzy, a treści zoptymalizowane pod SEO pozwolą Ci trafić do większej liczby odbiorców.

Nasza firma działa od 2016 roku i stale się rozwija, realizując nowe projekty i dostarczając dobrej jakości treści. Mamy duże doświadczenie w pisaniu ciekawych tekstów na bloga, które pozwalają zbudować profesjonalny obraz danej marki. Specjalizujemy się w tworzeniu opisów produktów, które zawierają wszystkie niezbędne informacje, a dodatkowo zachęcają do zakupu.

Teksty na strony WWW

Aby strona internetowa dobrze się prezentowała i użytkownicy chętnie ją odwiedzali, musi mieć odpowiednią treść. W WordPassion przygotujemy ją dla Ciebie.

Teksty reklamowe

Oferujemy chwytliwe treści, które na dłużej zatrzymają osobę odwiedzającą Twoją stronę i zachęcą ją do zakupu. Przygotowujemy też teksty do umieszczenia na stronach zewnętrznych.

Teksty SEO

Zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki teksty pokazują się wyżej w wynikach wyszukiwania, zwiększają aktywność na stronie i pozwalają trafić do szerszego grona odbiorców.

Artykuły blogowe

Wpisy na bloga są świetną okazją do tego, aby przekazać merytoryczną wiedzę w przystępny sposób, a dodatkowo zainteresować oferowanym produktem lub usługą.

Artykuły eksperckie

Artykuły, które prezentują fachową i ekspercką wiedzę, pomagają zbudować odpowiedni wizerunek marki. Pomożemy Ci w przekonaniu potencjalnych klientów do nawiązania współpracy.

Artykuły SEO

Artykuły stworzone zgodnie z zasadami SEO pomagają w lepszej optymalizacji i pozycjonowaniu strony www. Dzięki temu Twoją witrynę odwiedza więcej osób, a baza klientów rośnie.

W naszej ofercie znajdziesz także poniższe usługi:

Prowadzenie social mediów

Każda firma musi stworzyć swój wizerunek online, na który składają się także profile na portalach społecznościowych. Kreatywnie poprowadzimy za Ciebie konto w social mediach.

Korekta tekstów

Poprawnie opracowane artykuły to klucz do sukcesu. Teksty bez błędów przyjemnie się czyta. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Opisy produktów i kategorii

Dobry opis produktu powinien wskazywać jego najważniejsze cechy i zachęcać do zakupu. Opisy grup produktów pozwalają uporządkować treści na stronie i czynią ją bardziej czytelną.

Copywriting to nic innego jak tworzenie tekstów na potrzeby działań marketingowych. W treści określonych artykułów kluczową rolę odgrywa ich dopasowanie do grupy docelowej. Copywriter okazuje się niezastąpiony podczas tworzenia stron internetowych czy rozbudowywania istniejących w nich zakładek, bo to właśnie on dostarcza niezbędną do tego treść. Copywriting to także tworzenie chwytliwych haseł reklamowych, perswazyjnych opisów produktów oraz tekstów na temat działalności danej marki i jej wyróżników. Dobrze dopasowane i przede wszystkim poprawne językowo, a także ciekawe teksty, niezależnie od tego, jakie jest ich przeznaczenie, są dowodem na rzetelność. Nie każdy właściciel firmy ma czas czy potencjał na tworzenie angażujących treści, dlatego też zawód copywritera w ostatnim czasie zyskał tak bardzo na znaczeniu. Bez dobrej agencji copywriterskiej trudno rozwinąć marketing firmy. 

Dobry copywriting wiąże się z uwzględnieniem SEO, czyli pozycjonowania pod wyszukiwarkę internetową. Osoba doświadczona wie, jakie słowa kluczowe wpleść do tekstu, aby pojawiał się on wyżej w wyszukiwaniach i trafiał do większego grona odbiorców.

Wybierając WordPassion, masz pewność, że Twoje zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie.

Wartościowa treść – Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz tekst był jak najlepszy.

Szybka realizacja – Robimy wszystko, aby ustalić przystępny czas realizacji, który Cię zadowoli.

Dostosowanie do potrzeb – Tworzone przez nas treści są dopasowane do potrzeb określonych odbiorców i przyjazne wyszukiwarkom.