Marketing, w tym copywriting, są niezbędne do promocji Twojej firmy. Dobrze napisane teksty sprzedażowe są kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa. W WordPassion wiemy, jak zrobić to dobrze. Idąc z duchem czasu rozszerzamy naszą ofertę o copywriting wielojęzyczny – zamówisz u nas teksty nie tylko po polsku i po angielsku.

Jeśli chcesz wejść z Twoim produktem czy usługą na rynek zagraniczny, jesteś w dobrym miejscu! Nasi specjaliści od copywritingu i content writingu mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów w obcych językach. Ich pasją są języki i pisanie – stąd w WordPassion narodził się pomysł na copywriting wielojęzyczny.

Jakie języki są w naszej ofercie?

Tworzymy teksty w kilku językach. Należą do nich:

  • Hiszpański
  • Francuski
  • Włoski
  • Holenderski
  • Niemiecki
  • Szwedzki

Dlaczego warto postawić na copywriting wielojęzyczny?

Wierzymy, że copywriting w innych językach to przyszłość. Dzięki obcojęzycznym treściom możesz rozszerzyć swój biznes na inne kraje. Jeśli masz wartościowy i godny uwagi produkt, dlaczego nie zaczniesz sprzedawać go za granicą?

W WordPassion przekonujemy, że język jest barierą do przekroczenia. Dotarcie do nowych klientów może sprawić, że staniesz się marką rozpoznawalną na całym świecie. Będzie to nowe, fascynujące doświadczenie, które przyniesie Ci wiele korzyści. Przygotowujemy copywriting wielojęzyczny w różnych formach.

Artykuły blogowe

W WordPassion wiemy, jak ważnym kanałem przekazu jest blog. Każda firma, która go prowadzi, zwiększa poziom swojego profesjonalizmu i buduje renomę. Zespół WordPassion przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości artykuły blogowe w obcych językach.

Artykuły eksperckie

Copywriting wielojęzyczny jest niezbędny dla budowania wizerunku specjalisty w określonej dziedzinie. Po rzetelnym researchu stworzymy dla Ciebie teksty, które odpowiednio wykreują Twoją markę na rynku zagranicznym.

Artykuły SEO

Copywriting w innych językach będzie sukcesem, jeśli napisane teksty będą zawierały odpowiednie słowa kluczowe. Optymalizujemy treści od lat. Wiemy, jak dobierać frazy kluczowe, aby strona była widoczna w wyszukiwarkach.

Opisy produktów

Dobry produkt nie sprzeda się sam. Mogą w tym pomóc nasze teksty. Przygotujemy opisy Twoich produktów z myślą o potrzebach klientów zagranicznych.

Dlaczego WordPassion?

Doświadczenie

Mamy wiedzę i umiejętności. Wiemy, jak wykorzystywać język korzyści i pamiętamy o SEO.

Niezawodność i jakość

Wszystkie przygotowane przez nas treści są merytoryczne, ciekawe i poprawne językowo.

Skuteczność

Zajmujemy się copywritingiem od wielu lat, tworzymy teksty zapewniające oczekiwane efekty.