Tworzysz sklep internetowy i potrzebujesz pomocy w zakresie przygotowania opisów produktów i kategorii? Nasz zespół copywriterów chętnie podejmie się takiego wyzwania. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu treści nie tylko do sklepów, ale także serwisów sprzedażowych działających na podstawie programów partnerskich z najbardziej znanymi stronami oferującymi różnego rodzaju produkty. U nas otrzymasz wysokiej jakości opisy produktów pod SEO.

Każdy opis produktu jest tworzony indywidualnie, skupiamy się na tym, aby treść oddawała wszystkie jego zalety i uwzględniała korzyści płynące z zakupu. Konsument uzyskuje najważniejsze informacje pozwalające mu stwierdzić, czy wyszukany produkt jest tym, czego potrzebuje. Tworząc opisy produktów, staramy się zawrzeć w nich rzetelne, zweryfikowane wcześniej opinie użytkowników, które potwierdzają jakość i zadowolenie z dokonanej inwestycji. Opisy kategorii umożliwiają uporządkowanie treści. Osoba odwiedzająca Twoją stronę może szybko się dowiedzieć, co znajdzie na danej podstronie.

Opisy produktów – jak powinny wyglądać?

Opisy produktów do sklepu internetowego muszą być odpowiednio skonstruowane, aby przyciągać wzrok użytkowników. Nie można zapominać, że są one tworzone przede wszystkim po to, aby zachęcić konsumentów do zakupu. Ich rolą jest sprzedawanie. Osiągnięcie zamierzonego efektu w postaci dokonania transakcji jest bardziej możliwe, jeśli opis produktu spełnia określone wymogi. Tekst tego typu musi być:

Ciekawy i merytorycznie poprawny

Tworząc opis produktu, opieramy się na informacjach podanych na stronie producenta, co pozwala uniknąć ewentualnych błędów merytorycznych. Język jest dopasowany do określonej grupy odbiorców.

Przejrzysty

Dobry opis produktu musi być przejrzysty, dlatego tak ważne jest zachowanie odpowiedniej kompozycji. Dbamy o to, aby opisy produktów łatwo się czytało, a najważniejsze informacje były widoczne dla kupującego.

Dopasowany pod kątem SEO

Dzięki dopasowaniu odpowiednich fraz kluczowych Twój sklep staje się lepiej widoczny dla wyszukiwarki. Osoba szukająca danego produktu łatwiej trafi na Twoją stronę internetową.

Unikalny

Każdy opis produktu musi być unikalny. Jeśli zdecydujesz się na jego skopiowanie ze strony producenta, zostanie on uznany za plagiat i nie będzie widoczny w wynikach wyszukiwania.

tworzymy opisy produktów i kategorii

Opisy kategorii – dlaczego są potrzebne?

Opisy kategorii w sklepie internetowym są przede wszystkim świetnym narzędziem do tego, aby poprawić pozycjonowanie strony. Dodatkowo niosą w sobie wartość w postaci lepszego uporządkowania treści. W efekcie osoba zainteresowana zakupem danego produktu łatwiej odnajduje się na stronie. 

Opisy kategorii powinny uwzględniać zasady SEO, dlatego też zawarcie w nich odpowiednio dobranych słów kluczowych ma największe znaczenie. Dobry opis powinien odpowiadać na pytania, jaki rodzaj produktów znajduje się na danej stronie, co wyróżnia tę grupę i jakie podkategorie można w niej znaleźć. Ważne jest dopasowanie treści względem odbiorcy i korzystanie z zalet języka korzyści. Nie można zapominać o przejrzystości tekstu i jego odpowiednim sformatowaniu. Zadbamy o to, aby opisy kategorii miały wszystkie te elementy.

Korzyści płynące z nawiązania z nami współpracy

Dokładny research

Przed przystąpieniem do pracy szukamy rzetelnych informacji na temat marek i oferowanych przez nich produktów. Możesz być pewny, że opis produktu nie będzie zawierał żadnych błędów.

Uwzględnienie zasad SEO

Wiemy, że strona internetowa dla lepszej widoczności potrzebuje pozycjonowania, dlatego też tworzone przez nas teksty uwzględniają zasady SEO.

Doświadczenie

Nasza firma od początku swojej działalności tworzy opisy produktów i kategorii, które przynoszą realne korzyści dla klientów. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam.