Prowadzenie Facebooka wydaje Ci się trudne i zabiera Ci za dużo czasu? Powierz to zadanie naszemu zespołowi. Stworzymy dla Ciebie angażujące wpisy, dzięki którym utrzymasz kontakt ze swoimi klientami. 

Wpisy na Facebooka są świetną okazją do tego, aby podzielić się wiedzą, tym, co aktualnie dzieje się w firmie czy pochwalić się oferowanymi usługami i produktami. Jeśli prowadzisz dodatkowo bloga firmowego, na Facebooku możesz linkować nowe artykuły, zyskując tym samym większe grono czytelników. Dobry pomysłem na treści są tematyczne, regularne posty np. z ciekawostkami czy innymi informacjami z branży. Rozwój konta na Facebooku zależy od charakteru Twojej działalności, ale pamiętaj, że niezależnie od tego, czym się zajmujesz, zawsze istnieje jakiś sposób na zwiększenie zasięgów i zaangażowania.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że prowadzenie Facebooka w Twojej branży nie ma większego sensu, jesteś w błędzie. Sporo osób przed skorzystanie z usługi czy zakupem produktów sprawdza daną firmę na Facebooku. Jeśli nie ma jej tam wcale albo widoczne na tablicy posty są sprzed kilku miesięcy, a nawet lat, nie budzi to zaufania.

Skorzystaj z naszej oferty na prowadzenie konta na Facebooku. Gwarantujemy Ci niekończące się pokłady kreatywności. Oferujemy wpisy na Facebooka nie tylko po polsku, ale także po angielsku. W razie potrzeby zamówisz też u nas proste grafiki dostosowane do Twojej estetyki. Nie czekaj!

Jak wygląda współpraca z nami?

Wcześniejszy dostęp do wpisów

Wpisy na Facebooka przygotowujemy z wyprzedzeniem, więc przed publikacją masz do nich wgląd. Możemy planować je w systemie tygodniowym czy miesięcznym, w zależności od tego, co bardziej Ci odpowiada.

Kreatywne podejście do każdego tematu

Mamy głowę pełną pomysłów, więc proponujemy różne rozwiązania. Staramy się, aby wpisy na Facebooka były angażujące i ciekawe. Wiemy, że odbiorcom trzeba dać coś wartościowego, inaczej szybko przestaną nas śledzić.

Treści po polsku i po angielsku

Oferujemy obsługę Facebooka nie tylko po polsku, ale również po angielsku. Niezależnie od tego, czy działasz tylko w Polsce, czy może chcesz trafiać do międzynarodowych klientów, możemy Ci w tym pomóc.