Nie masz czasu na prowadzenie kont na różnych portalach lub zastanawiasz się nad rozszerzeniem swoich zasięgów na inne platformy? Wybierz WordPassion — zespół copywriterów z doświadczeniem i pasją. Poprowadzimy Twoje konto na LinkedIn z zaangażowaniem i kreatywnością.

LinkedIn to odpowiedni portal do pozyskiwania nowych klientów i kontrahentów. To platforma skupiona przede wszystkim na kwestiach biznesowych i zawodowych, dlatego każda firma powinna stworzyć tam swoje konto. Aby jednak profil wyglądał na godny zaufania, docierał do jak największego grona odbiorców i zachęcał ich do nawiązania współpracy lub skorzystania z Twoich usług, powinien być regularnie aktualizowany i bogaty w ciekawe wpisy. Nie każdy ma jednak czas, możliwości i pomysł na prowadzenie takiego konta na LinkedIn.

Możemy w tym pomóc każdemu, kto chce, ale nie ma możliwości samodzielnie prowadzić konta na LinkedIn. Właśnie tam mogą znaleźć Cię potencjalni klienci i współpracownicy. Tworzymy treści po polsku i po angielsku, dlatego Twoje konto dotrze nawet do zagranicznych użytkowników.

Skorzystaj z naszych usług, a my poprowadzimy dla Ciebie konto na LinkedIn, które przyciągnie rzesze zainteresowanych Twoją firmą osób. Możesz liczyć nie tylko na naszą kreatywność, ale także rzetelne i profesjonalne tworzenie wizerunku Twojej działalności. Z nami dotrzesz do niejednego klienta, a prowadzenie LinkedIn to dla nas nic trudnego!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalne i kreatywne treści

Tworzone przez nas wpisy będą nie tylko ciekawe i przyciągające uwagę, ale także rzetelne i profesjonalne — LinkedIn to platforma skierowana na działalność zawodowo-biznesową, więc wiemy, jak ważny jest Twój wizerunek.

Wpisy w dwóch wersjach językowych

Przygotowujemy wpisy w dwóch językach — polskim oraz angielskim. Możemy prowadzić dla Ciebie konto przeznaczone wyłącznie dla klientów w kraju lub za granicą, a także tworzyć dwie wersje tych samych postów.

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Powiedz nam, czego oczekujesz, a my dostosujemy się do Twoich potrzeb. Niezależnie, w jakiej branży działasz i do jakiej grupy odbiorców chcesz trafić, przygotowujemy odpowiednie treści najlepiej spełniające Twoje wymagania.