Język tajski za darmo brzmi dobrze? Co powiesz na darmowy japoński lub na darmowe zajęcia języka wietnamskiego? Jeżeli marzy Ci się nauka egzotycznego języka obcego, ale nie wiesz, na który z nich się zdecydować, przychodzimy Ci z pomocą. Oferujemy nie tylko darmowe materiały do nauki japońskiego, wietnamskiego czy tajskiego, ale także interesujące spotkania językowe za darmo.

Darmowe materiały do nauki

Na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka – Materiały do nauki – a w niej darmowe materiały do nauki języka japońskiego, tajskiego i wietnamskiego. Wśród nich znajdziesz kratki do ćwiczenia pisania oraz listy słówek i najprzydatniejszych zwrotów. Baza materiałów będzie uzupełniana na bieżąco.

Darmowe zajęcia języków obcych

Zapisy na ‘kursy języków azjatyckich wiosna 2021‘ już trwają, a tymczasem zapraszamy Cię na kilka bezpłatnych lekcji języka tajskiego i wietnamskiego, które poprowadzone zostaną na platformie Zoom. To doskonała okazja, żeby spróbować swoich sił w nauce orientalnych języków obcych, poznać zasady ich wymowy oraz zmierzyć się z alfabetem, tak różnym od naszego. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanego lektora.

W styczniu 2021 roku  w ramach akcji ‘Ferie z japońskim’ odbyły się cztery darmowe lekcje języka japońskiego. W czasie zajęć zainteresowani japońskim mogli poznać bliżej kulturę Japonii i nauczyć się hiragany i katakany, dowiedzieć czegoś o kanji. Odbyła się też lekcja o podstawowych zwrotach. Materiały, na których pracowaliśmy podczas tych spotkań, są już dostępne na naszej stronie.

Zadzwoń +48 667-899-367

Za nami również dwie darmowe lekcje języka tajskiego. W lutym odbyły się już lekcje wietnamskiego i japońskiego, ale to nie koniec.  Niedługo  odbędą się kolejne zajęcia – Porównawczy marzec. W marcu zaprosimy Was na spotkania z gośćmi, na których porównamy japoński z koreańskim, chińskim, wietnamskim, a także wietnamski z chińskim.

Bądź na bieżąco

Więcej informacji znajdziecie na naszych językowych profilach w mediach społecznościowych:

Ucz się z nami języka japońskiego, tajskiego i wietnamskiego za darmo nie tylko na organizowanych przez nas zajęciach. W mediach społecznościowych regularnie dzielimy się wiedzą.

Leave a comment