Darmowe lekcje języka japońskiego, wietnamskiego i tajskiego

Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkania – Darmowe zajęcia z cyklu poznAJ Azję. W 2022 roku raz w miesiącu zaproszę Was na wyjątkowe spotkania z językami, a także kulturą Japonii, Wietnamu i Tajlandii.

Zajęcia odbędą się online przez program Zoom i może zapisać się na nie każdy. Liczba dostępnych miejsc – 100. Rejestracja na zajęcia odbywa się przez tę stronę internetową. Wystarczy, że uzupełnisz formularz i zaznaczysz, w jakich zajęciach chcesz wziąć udział.

Tematy spotkań – czego możesz się ze mną nauczyć?

poznAJ Azję i wakacje z Azjatyckimi Językami.

 

SZCZEGÓŁY – TUTAJ

Kto poprowadzi zajęcia?

Poznaj mnie!

DSC_8025 (1)

Nazywam się Barbara Szacoń-Wójcik, ale możesz do mnie mówić Basia-san, Basia-sensei, cô Basia, aadzaan Basia. Jestem lektorką języka japońskiego, wietnamskiego i tajskiego. Prowadzę kilka fanpage’y na Facebooku – japoński, wietnamski, tajski, a także Instagrama @orientalistka_wordpassion. Bardzo się cieszę na myśl o wspólnej nauce języków. Mam nadzieję, że dołączysz.

Jak zapisać się na zajęcia?

www.azjatyckiejezyki.pl

Subskrybuj newsletter na stronie Azjatyckie Języki

Otrzymasz powiadomienie mailem, gdy możliwe będą zapisy na zajęcia.

Masz wątpliwości dotyczące zajęć? Poniżej odpowiedzi na często pojawiające się pytania.

Nie dostałem linka do spotkania, mimo wysłania formularzu.

Ponów wysłanie formularza lub skontaktuj się ze mną mailem biuro@wordpassion.pl.

Kiedy dostanę linka do zjęć?

Jeśli wysłałeś formularz i w ciągu 2 dni nie dostałeś odpowiedzi, wyślij maila na biuro@wordpassion.pl.

W ogóle nie znam japońskiego, wietnamskiego i tajskiego - czy to lekcje dla mnie?

Tak, zajęcia są od podstaw, stworzone z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają naukę języków.

Mam już podstawy – czy nauczę się czegoś nowego w czasie lekcji?

Zawsze można nauczyć się czegoś nowego. Możesz również powtórzyć ze mną materiał, który już znasz. Jeśli dobrze znasz hiraganę i katakanę, mogą zainteresować Cię zajęcia o kanji.

Czy program Zoom jest płatny?

Nie, program Zoom jest darmowy, nie musisz wcześniej pobierać dużych plików instalacyjnych ani rejestrować się na spotkanie.

Jak dołączyć do spotkania?

W mailu zwrotnym ode mnie otrzymasz link do spotkania i hasło, w dniu lekcji wchodzisz w link i wpisujesz hasło. Gotowe!

Czy muszę mieć mikrofon i kamerkę?

Nie musisz. Na zajęciach każdy uczestnik oprócz prelegenta ma wyłączony mikrofon. Dopiero pod koniec zajęć, gdy pojawiają się pytania, umożliwiam włączenie mikrofonu, ale można też zadać pytanie na czacie, więc mikrofon nie jest potrzebny. Kamerka – to zależy od Ciebie. Moja będzie włączona, bo prowadzę zajęcia, ale Ty możesz siedzieć przed komputerem incognito.

Czy otrzymam nagranie z zajęć?

Nie wysyłam nagrań z zajęć.

Czy muszę przygotować jakieś materiały na zajęcia?

Jeśli chcesz notować, przyda się zeszyt i długopis. Ja po lekcjach osobom rejestrującym się mailem wyślę przygotowane przeze mnie materiały, z których korzystałam na zajęciach.

Czy mogę dołączyć w dowolnym momencie?

Jeśli kończysz szkołę/pracę o 16:00 i chciałbyś dołączyć do trwającego już spotkania, to oczywiście masz taką możliwość.

Ile jest miejsc na zajęciach?

Program umożliwia spotkanie dla 100 osób, więc miejsc jest całkiem sporo.

Zabrakło miejsc - co teraz?

Będę bardzo szczęśliwa, jeśli w zajęciach weźmie udział 100 osób i tym samym zapełnią się wszystkie miejsca. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, na pewno zorganizuję kolejne lekcje. Niektóre osoby mimo rejestracji mogą w ostatniej chwili zrezygnować i jeśli będę widziała, że są wolne miejsca, na pewno szybko wstawię informacje na Facebooku, więc warto zapisać się na wydarzenie.

Czy w zajęciach mogą brać udział osoby dorosłe?

To wydarzenie skierowane jest do wszystkich, bez względu na wiek. Na lekcję zapraszam dzieci, nastolatków, młodzież, a także osoby starsze. Tak naprawdę to lekcje od 7 roku życia do 100+. Wnuczkowie z babciami mile widziani!

Chcę się zapisać na kurs językowy. Co mam zrobić?

Skontaktuj się ze mną mailem biuro@wordpassion.pl lub zadzwoń 667-899-367. Możesz w mailu napisać, czy chcesz się uczyć w grupie, czy indywidualnie i jakie dni Cię interesują.