Nasza firma to nie tylko agencja copywriterska i biuro tłumaczeń, ale też szkoła językowa. To właśnie ten ostatni obszar naszego doświadczenia postanowiłyśmy wykorzystać, aby zrobić coś dobrego, a równocześnie zaoferować fanom japońskiego dodatkowe materiały do nauki. Jak wyglądają święta w Japonii? Wszystkiego dowiesz się z naszego charytatywnego e-booka, który wesprze Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Skąd ten pomysł?

Okres świąteczny i noworoczny to szczególny moment dla większości z nas. Częściej rozmyślamy o innych, podsumowujemy też miniony czas i zastanawiamy się, co możemy zrobić lepiej. Rok temu, na początku grudnia, myślałyśmy, jak możemy pomóc i Basia, założycielka WordPassion, wpadła na pomysł stworzenia e-booka „Święta po japońsku”. Był to pierwszy tego typu projekt w naszej firmie, więc stanowił niemałe wyzwanie. Jak nam poszło? Na akcję Siepomoga udało nam się zebrać ponad 750 zł, a 500 zł trafiło do rzeszowskiego Domu Dziecka.

Pomysł stworzenia e-booka narodził się przede wszystkim z chęci pomocy innym. Drugim ważnym czynnikiem było to, że chciałyśmy „podarować” osobom, dla których nauka japońskiego jest ważna, ciekawe materiały, obejmujące zarówno aspekty kulturowe, jak i językowe.

Gdzie kupisz e-booka?

W tym roku cała akcja wygląda trochę inaczej, bo cały system płatności jest zautomatyzowany. Pod koniec ubiegłego roku nasza firma wystartowała z nowym projektem Azjatyckie Języki, czyli sklepem online. To właśnie tam możesz kupić e-booka i dowiedzieć się, jak obchodzą Święta Bożego Narodzenia w Japonii. Całość zysku ze sprzedaży trafi do Podkarpackiego Hospicjum.

Oto link do e-booka: https://azjatyckiejezyki.pl/ebook-swieta-po-japonsku 😉

„Święta po japońsku” — co w środku?

E-book „Święta po japońsku” zawiera ponad 80 stron. W środku znajdują się m.in. ciekawostki na temat świąt w Japonii i obchodów Nowego Roku. Są też rozbudowane listy słówek, tematyczne ćwiczenia i kratki do nauki pisania kanji. I to nie wszystko! Prawdziwa gratka dla każdego fana Japonii i osób zainteresowanych kulturą innych krajów i językami obcymi.

Wiemy, że okres świąteczny już za nami, ale kto powiedział, że ten temat można zgłębiać tylko w święta? 😉 Akcja trwa do 15.01.2022 roku. Liczymy na Was!

Leave a comment