Pierwszy e-book to duże wyzwanie, zwłaszcza gdy czas jest ograniczony. Pomysł na e-booka zrodził się w mojej głowie na początku grudnia, a bardzo chciałam, żeby był on dostępny przed świętami. Teraz może mieć go każdy. E-book zatytułowany jest „Święta po japońsku”.

AKTUALIZACJA: Akcja zakończyła się 31.12.2020 roku. W sumie udało się zebrać ponad 750 zł na akcję Siepomaga i 500 zł na Dom Dziecka. Dziękuję za wsparcie! Prawdopodobnie e-book w wersji rozszerzonej i wkładkę noworoczną będzie za jakiś czas dostępny do kupienia, a część zysku z jego sprzedaży przekażemy na Dom Dziecka w Rzeszowie.

Jest to produkt mojego autorstwa i nie znajdziecie go w żadnym sklepie. Jak go zdobyć? To bardzo łatwe!

1. Wpłać minimum 5 zł na wybrany przeze mnie cel.

2. Wyślij potwierdzenie wpłaty lub screen maila z siepomaga – na adres biuro@wordpassion.pl (W potwierdzeniach z banku usuń adres i dane osobiste, nie potrzebuję szczegółowych danych, jedynie informację o tym, że dokonałeś wpłaty na wybrany cel).

3. Ja odsyłam mailem prezent w postaci ebooka w wersji PDF.

Możesz:

1. Wpłacić minimum 5 zł na konto Domu Dziecka Mieszko w Rzeszowie –

Numer konta: 67 1750 0012 0000 0000 3858 9377 – http://www.dommieszko.pl/ (W tym wypadku wysyłasz potwierdzenie z banku bez danych osobistych).

2. Wesprzeć akcję z siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/dzielny-kajtus (Wystarczy mail lub jego screen z potwierdzeniem z siepomaga, który dostajesz automatycznie po dokonaniu wpłaty.

Jeśli w ciągu 2 dni od wysłania potwierdzenia nie dostaniesz maila z ebookiem, napisz ponownie, skontaktuj się przez formularz lub skorzystaj z social mediów. Będę sprawdzała spam, ale czasem może coś nie zadziałać.

Czy to ebook dla Ciebie? To ebook dla każdego! Zarówno dla osób kompletnie nieznających japońskiego, jak i tych, które już go znają. Podziel się akcją na Facebooku, Instagramie i innych mediach. Warto pomagać!

Leave a comment