Nauka języka wcale nie musi ograniczać się do uczęszczania na kurs stacjonarny. Nie w każdym mieście organizowane są zajęcia z języków rzadkich, jak chociażby japoński. Przez to wiele osób zafascynowanych nauką japońskiego, musi rezygnować z realizowania swoich pasji.

Na szczęście rozwój Internetu pozwala nam na to, aby uczyć się zdalnie. Mamy dla Ciebie super opcję – język japoński ONLINE – na przykład przez SKYPE lub program Zoom. Jeśli jesteś zainteresowany takim kursem, dobrze trafiłeś.

Oferta WordPassion obejmuje różne kursy języka japońskiego ONLINE. Proponujemy zarówno spotkania indywidualne, jak i grupowe – skierowane do osób w różnym wieku, zaczynających od podstaw oraz wszystkich tych, którzy już uczyli się japońskiego. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz tutaj: https://wordpassion.pl/kursy/

https://wordpassion.pl/darmowe-zajecia-jezykow-obcych/

Język japoński online – zalety nauki zdalnej

Wciąż wiele osób sceptycznie podchodzi do lekcji zdalnych. Oczywiście kontakt z innymi ludźmi jest bardzo ważny, na kursach można nawiązać fajne znajomości, ale musisz wiedzieć, że nauka zdalna ma wiele zalet.

  1. Nie tracisz czasu na dojazd – zwykle zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, musisz na nie dojechać, może to być 5 min, ale też 30 min, a nawet godzina. Pomyśl ile czasu możesz zaoszczędzić wybierając naukę z domu
  2. Jesteś przeziębiony? – nie musisz narażać innych na zarażenie się paskudnym katarem czy kaszlem.
  3. Możesz siedzieć w wygodnym fotelu z kubkiem ulubionej herbaty czy kawy, uczyć się będąc na wakacjach, w ogrodzie lub w innych przyjemnych okolicznościach.
  4. Często wyjeżdżasz w delegacje? To nie problem, ucząc się zdalnie, nie tracisz lekcji.

Nasza oferta stale się zmienia, organizujemy kurs letnie, zimowe i nie tylko. Przygotowujemy różne promocje na kursy online. Śledź naszą aktualną ofertę na Facebooku WordPassion.  Zapraszamy też na Instagrama @orientalistka_wordpassion. Chcesz zapisać się na kurs? Skorzystaj z formularza, zadzowń lub napisz maila.

tel. 667-899-367

e-mail:  biuro@wordpassion.pl

Leave a comment