Kurs japońskiego – dlaczego warto?Japoński to nie angielski, niemiecki czy francuski, czyli języki, których uczy się w szkołach, ale nie jest on mniej istotny. Jest oczywiście bardziej egzotyczny, ale i tak warto się go nauczyć.

Dlaczego kurs japońskiego ONLINE to właściwy wybór?Oto powody:

 1. Jeśli chcesz pracować w japońskiej firmie, angielski to za mało, zwłaszcza w Japonii. Każdy, kto chce podjąć pracę w Kraju Kwitnącej Wiśni, musi znać japoński. Niektóre firmy wymagają, żeby pracownicy zdawali specjalne egzaminy – np. JLPT. Oczywiście są też firmy przyjmujące osoby bez znajomości języka, ale zwykle w pakiecie z wypłatą dostajemy kurs języka.
 2. W końcu zrozumiesz swoją ulubioną mangę… no i anime oczywiście.
 3. Japońskie filmy są naprawdę dobre – ‘Okuribito’ czy ‘Dare mo shiranai’ – polecamy, zwłaszcza w oryginalnej wersji językowej.
 4. Japońska kultura – chyba więcej nie trzeba tłumaczyć. Jest barwna, ciekawa, inna niż nasza.
 5. Japoński jest pięknym językiem – kanji, ciekawa gramatyka i wiele innych dodatków. Nauka japońskiego dla niektórych osób jest łatwa, gdyż ma on tylko dwa czasy.
 6. Japonia jest jednym z najbardziej rozwiniętych krajów świata.
 7. Fajnie jest znać inny język niż angielski, niemiecki czy rosyjski, prawda?
 8.  Można pochwalić się znajomym – kto nie lubi się wyróżniać?
 9. Japonia jest piękna, a wycieczka do Japonii bez znajomości japońskiego to nie jest to samo
 10. Sushi w Japonii jest przepyszne i tańsze niż w Polsce.
 11. Uważasz, że angielski to język ludzi na całym globie – niby masz rację, ale na japońskiej ulicy spotkasz mnóstwo osób, które nie znają angielskiego lub mówią tak nie wyraźnie, że ciężko jest coś zrozumieć.
 12. Świat się zmienia, warto myśleć niestandardowo. Owszem, angielski z całą pewnością przyda się w pracy, ale jeśli połączysz go z japońskim, będziesz ciekawszy dla potencjalnego pracodawcy
Zajęcia z pasją

Do tego jestem jeszcze Ja – lektorka z powołaniem. Lubię uczyć, ale nie jestem nauczycielem-katem 🙂 Nauka znaków, gramy i słówek uzupełniana jest o ciekawostki na temat Japonii. Poza tym mam spore doświadczenie, również w nauce grup.

Kurs japońskiego ONLINE – indywidualny, w parze, a może grupowy. Wybór jest ogromny.  W roku szkolnym 2020/2021 planujemy  rozpoczęcie zajęć grupowych w różnych godzinach. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zapisz się na kurs. Zobacz, co ciekawego publikujemy w sieci – fanpage japoński online / fanpage japoński Rzeszów

Napisz: biuro@wordpassion.pl

Zadzwoń: 667-899-367

japanese-2667883_1920.jpg

Basia

Leave a comment