Kurs tajskiego – dlaczego warto? Zastanawiałeś się kiedyś nad nauką egzotycznego języka? Kusił Cię japoński i chiński? Co powiesz na kurs tajskiego? Jest to piękny język tonalny z ciekawym systemem pisma.

Dlaczego warto wybrać kurs tajskiego?

 1. Tajlandia jest piękna – cudowne plaże i morze oraz wspaniałe miasta pełne kolorowych budynków. Warto tam pojechać na wakacje, a wiele osób lubi tam przeczekać zimę
 2. Tajski uśmiech – Tajowie zawsze są bardzo uśmiechnięci i bardzo pomocni, aż chce się chodzić po tych ulicach.
 3. Tajski ma wyjątkowo atrakcyjny system pisma – nie jest najłatwiejszy, ale jego nauka daje sporo satysfakcji.
 4. Tajski ma prostą gramatykę, zapomnij o 16 czasach, odmianie, dziwnych słówkach, tutaj tworzenie zdań jest bardzo łatwe
 5. Tajlandia to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów Azji, znajomość tajskiego daje wiele możliwości rozwoju w tajskich firmach.
 6. Plaże Tajlandii są cudowne, ale nie wszędzie ludzie znają angielski i przed wyjazdem warto poznać podstawowe zwroty, a także kulturę Tajlandii, by na miejscu nie popełnić gafy.
 7. Tajowie chętnie nawiązują współpracę z zagranicznymi firmami.
 8. Tajskie jedzenie jest pyszne.
 9. Języki rozwijają!
 10. Międzynarodowe korporacje w Polsce coraz częściej szukają osób ze znajomością tajskiego. Szczególnie poszukiwanym połączeniem jest tajski z wiedzą na temat księgowości.
 11. Korporacje z innych krajów Europy często szukają osób, które z czasem wyjechałyby na miesiąc, dwa, a może rok do Tajlandii, aby tam pracować w oddziale firmy. To ogromna szansa rozwoju.
 12. Sporty wodne – czy jest lepszy kraj do uprawiania sportów wodnych? Wiele osób uważa, że Tajlandia to doskonały wybór. Ale… bez znajomości tajskiego trudno porozumiewać się na małych wyspach. Wolisz sporty na ziemi? Co powiesz na tajski boks?

Oferuję kurs tajskiego ONLINE – możesz zapisać się na zajęcia grupowe lub indywidualne

Cennik znajduje się tutaj. Zapisz się na kurs!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tajskim – zapraszamy na fanpage Kurs języka tajskiego.

Napisz: biuro@wordpassion.pl lub +48 667-899-367

rice-1807554_1920

Oferta kursów językowych lato 2021

Leave a comment