Znam trochę angielski, na pewno wystarczy, dobrze dogaduje się na migi. Też tak myślisz przed wyjazdem na wakacje lub w podróż biznesową? W wielu krajach, gdy wyjedziemy poza granice największych metropolii, angielski może nie wystarczyć, a jak wiadomo, porozumiewanie się na migi rzadko bywa skuteczne.

Dlatego przed wyjazdem warto poznać przydatne wyrażenia i nauczyć się kilku zdań w języku danego kraju, polecamy też naukę pisma, aby czytanie menu i składanie zamówień nie było problematyczne, najlepiej wybrać odpowiedni kurs językowy. Ponadto umiejętność posługiwania się językiem danego kraju zawsze jest pozytywnie odbierana przez jego mieszkańców. Niezbędna jest też podstawowa wiedza na temat zwyczajów danego narodu, która pozwala uniknąć “gafy”.

https://wordpassion.pl/oferta-kursow/

Czy warto zapisać się na intensywny kurs językowy?

Intensywny kurs językowy przed wakacjami to często wybierana opcja. Chociaż wiele osób zgłasza się na zajęcia nawet pół roku wcześniej, spora grupa wybiera tę drogę na dwa tygodnie przed wyjazdem na wakacje lub w podróż biznesową. Oczywiście takie zajęcia dostosowywane są do potrzeb podróżującego, aby w czasie pobytu w innym kraju porozumienie się w interesującym go zakresie nie było problematyczne. Niektórzy szukają informacji na temat tego, jak zamawiać dania w restauracji, zarezerwować pokój w hotelu czy zamówić taksówkę. Z drugiej strony, inni skupiają się na piśmie, ciekawych słówkach i wyrażeniach. Natomiast osoby wyjeżdżające w delegację często potrzebują wiadomości na temat języka oficjalnego i ćwiczą wypowiadanie się na swój temat.

W naszej ofercie znajdziesz języki:

  • japoński,
  • tajski,
  • wietnamski
  • angielski,
  • koreański,
  • chiński.

Nie ma tutaj języka, który Cię interesuje? Napisz! Na pewno pomożemy.

Zajęcia odbywają się ONLINE przez SKYPE. Dzięki temu możesz dostosować kurs do swojej pracy czy szkoły. Nie ma też znaczenia Twoje miejsce zamieszkania. Za sprawą nauki online granice przestają istnieć. Zapisz się na kurs językowy – tutaj.

Zapraszamy do kontaktu!

Szukasz zwrotów, które przydadzą Ci się w podróży? Zapraszamy na bloga jezyki-swiata.blogspot.com. Znajdziesz tam najbardziej podstawowe wyrażenia w kilku językach:

To dobry początek, aby zacząć naukę z lektorem…

Leave a comment