Darmowe materiały do nauki

Cześć! Nazywam się Barbara Szacoń-Wójcik i jestem założycielką WordPassion. Lata doświadczeń w pracy jako lektor japońskiego, wietnamskiego i tajskiego pozwoliły mi opracować różne systemy nauki i materiały, które pozwalają ćwiczyć umiejętności w domu. Na tej stronie znajdziesz darmowe materiały do nauki japońskiego, wietnamskiego, tajskiego, a także polskiego (w wersji anglojęzycznej oraz wietnamskiej). Pobierz pliki i ucz się w domu. Masz wątpliwości, pytania? Napisz! Zapraszam do skorzystania z moich kursów językowych.

Darmowe lekcje języków

Od niedawna prowadzę otwarte lekcje japońskiego, wietnamskiego i tajskiego online. Darmowe spotkania mają na celu wprowadzenie do języka, pokazanie atrakcyjności nauki języków azjatyckich. Chcę również pokazać Wam, jak uczę na moich kursach. Informacje o aktualnych spotkaniach umieszczam na mediach społecznościowych. Między innymi na Instagramie. Prowadzę też fanpage na Facebooku:

Jak zdobyć darmowe materiały?

Na tej stronie znajdziesz miniaturki zdjęć, aby pobrać plik, musisz kliknąć w nazwę pliku, która znajduje się nad miniaturką. Jest to hiperłącze, które przeniesie Cię do pliku. Gotowe, możesz korzystać z materiałów! Jeśli w czasie pobierania pojawi się problem, skontaktuj się ze mną. Będę wdzięczna, jeśli po skorzystaniu z materiałów podzielisz się opinią na ich temat.