Darmowe materiały do nauki

Cześć! Nazywam się Barbara Szacoń-Wójcik i jestem założycielką WordPassion (Poznaj mnie!). Lata doświadczeń w pracy jako lektor japońskiego, wietnamskiego i tajskiego pozwoliły mi opracować różne systemy nauki i materiały, które pozwalają ćwiczyć umiejętności w domu. Na tej stronie znajdziesz darmowe materiały do nauki japońskiego, wietnamskiego, tajskiego, a także polskiego (w wersji anglojęzycznej oraz wietnamskiej). Pobierz pliki i ucz się w domu. Masz wątpliwości, pytania? Napisz! Zapraszam do skorzystania z moich kursów językowych.

Darmowe lekcje języków

 

Od niedawna prowadzę otwarte lekcje japońskiego, wietnamskiego i tajskiego online. Darmowe spotkania mają na celu wprowadzenie do języka, pokazanie atrakcyjności nauki języków azjatyckich. Chcę również pokazać Wam, jak uczę na moich kursach. Informacje o aktualnych spotkaniach umieszczam na mediach społecznościowych. Między innymi na Instagramie. Prowadzę też fanpage na Facebooku:

 

Tabelki do ćwiczenia KANJI

Moje Instagram’owe projekty z kanji postanowiłam rozbudować o materiały do ćwiczenia znaków. W każdym pliku znajdziesz jeden znak, jego czytania, znaczenie, przykładowe wyrazy, a do tego kratki do ćwiczeń. Pliki możesz pobrać, wydrukować i ćwiczyć razem ze mną. Pliki są darmowe, ale jako twórca proszę o wsparcie mojej pracy w promocji języka japońskiego. Możesz zapisać się na mój kurs językowy, wtedy razem poćwiczymy znaki, mówienie i gramatykę japońską. Możesz też wesprzeć moją pracę, pokazując, jak uczysz się z poniższych materiałów. Publikując zdjęcie dodaj hasztag #kanjiowelove, a ja co jakiś czas będę go sprawdzała i dzieliła się zdjęciami na moim Instagramie. Znaki będę publikowała regularnie, a o nowościach będę informowała na Instagramie i Facebooku. Ile potrwa moja akcja z materiałami? Miesiąc, dwa, rok?  Wszystko zależy do WAS!

Jak zdobyć pliki z kanji? Kliknij TUTAJ i pobierz ten znak, którego chcesz się nauczyć.

www.azjatyckiejezyki.pl

 

Jak zdobyć darmowe materiały?

Na tej stronie znajdziesz miniaturki zdjęć, aby pobrać plik, musisz kliknąć w nazwę pliku, która znajduje się nad miniaturką. Jest to hiperłącze, które przeniesie Cię do pliku. Gotowe, możesz korzystać z materiałów! Jeśli w czasie pobierania pojawi się problem, skontaktuj się ze mną. Będę wdzięczna, jeśli po skorzystaniu z materiałów podzielisz się opinią na ich temat.