Wraz z rozwojem Internetu, pojawiły się nowe możliwości, w tym samorozwoju w sieci. Nauka języków online to tylko jedna z opcji, ale jakże ciekawa.

Jest możliwość nauki, zainteresowanie, ale i pojawia się to ALE. Dzwoniący kierują do mnie pytania: Jak wyglądają takie lekcje?  Czy to ma sens? Jak przez Skype? Często klienci mają wątpliwości, czy to się uda, jak uczyć się online, przecież tylko lekcje face to face mają jakiś sens. Niestety, bardzo się mylą i ja wszystkich gorąco zachęcam do nauki języków obcych online. Dlaczego? Sprawdź, jak wygląda nauka języków online.

https://wordpassion.pl/oferta-kursow/

Nauka języków online – zalety

  1. W małych miejscowościach, a nawet nieco większych miastach, brakuje lektorów języków orientalnych, których ja uczę. Dzieci, młodzież i dorośli chcą się uczyć japońskiego, wietnamskiego i tajskiego, ale nie mają gdzie. Nie musi to oznaczać całkowitej rezygnacji z nauki języka obcego – odpowiedzią są oczywiście lekcje online.
  2. Nie musisz wychodzić z domu – w ciągu roku, każdy z nas traci wiele godzin na dojazdach do szkoły, pracy. Myśląc o uczęszczaniu na lekcje języka, które najczęściej odbywają się wieczorami, mamy w perspektywie długie dojazdy, a potem powrót do domu. W przypadku lekcji online możesz siąść przed komputerem rano, jeszcze w piżamie lub wieczorem pijąc ulubioną herbatkę. Zero dojazdów i tracenia czasu.
  3. Dostosowujesz zajęcia do swojego grafiku. Nie masz z góry narzuconych terminów.
  4. Nie tracisz lekcji. Na skype, w wirtualnej klasie lub przez telefon, lekcje obywają się indywidualnie. Nie możesz się na nich pojawić? Zmieniasz datę zajęć i nic nie tracisz.
  5. Nie musisz rezygnować z lekcji gdy wyjeżdżasz na stypendium, do pracy za granicę lub jesteś lekko podziębiony i nie chcesz zarazić lektora.
  6. Wszystkie materiały dostajesz w wersji elektronicznej, możesz je wydrukować lub mieć na komputerze, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowych książek do nauki
  7. Skupiasz się na tym elemencie języka, który jest dla Ciebie najistotniejszy. Wiele osób wybiera ogólny kurs języka, skupiający się na wielu aspektach, ale gdy wyjeżdżasz na wycieczkę czy w sprawach biznesowych, ważniejszy jest dla Ciebie język mówiony.
  8. Sam możesz decydować, jaki temat chciałbyś poruszyć na danych zajęciach. W swojej pracy spotykam się z osobami, które oprócz nauki podstaw, chcą zdobyć wiedzę językową z danych obszarów biznesowych, czasem modowych czy kosmetycznych.
  9. Nie każdy lubi zajęcia grupowe, zwłaszcza jak różnica wieku między kursantami jest zbyt duża i mają oni inne podejście do nauki. Nikt, poza lektorem, nie będzie oceniał Twoich postępów. Z doświadczenia wiem, że dla wielu osób to jest bardzo istotne. Niektórych stresuje sytuacja, gdy ma coś powiedzieć w innym języków na forum grupy.
  10. Szybsza i bardziej efektywna nauka. Jeśli zależny Ci na szybkich efektach, bo za miesiąc jedziesz do Tajlandii, Wietnamu czy Japonii, kurs indywidualny jest najlepszym rozwiązaniem. Lektor skupia się tylko na Tobie i Twoich potrzebach.

Zacznij już dziś

Nauka online japońskiego, wietnamskiego czy tajskiego jest całkiem realna i na wyciągnięcie ręki. Mam nadzieję, że mój tekst przekonał Cię, że warto. Nie są to zajęcia w stylu akademickim, gdzie odsłuchujesz moje nagrania i masz wykonać zadania. Podczas zajęć masz realny kontakt ze mną, zadajesz pytania i rozwijasz swój język. W swojej pracy spotkałam wiele osób, które mówiły, że lekcje przez Zoom to nie dla nich, ale pokazałam im, że warto. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie!

Także zapraszam na lekcje japońskiego, wietnamskiego i tajskiego online. Więcej o kursach – tutaj.

Korepetycje online z tajskiego, wietnamskiego lub japońskiego mogą być bardzo ciekawe. Więcej na temat tych języków znajdziesz na moich fanapge.

Zadzwoń: biuro@wordpassion.pl lub +48 667-899-367

Leave a comment