Wiosna w pełni, a to najlepszy czas na zmiany. Nie inaczej jest w biznesie — kwitnąca pora roku przynosi nowe pomysły, produkty oraz plany promocyjne. Tym, co pozwoli Twojej firmie się rozwinąć, jest mocny wizerunek. Pomoże on przyciągnąć klientów — a do tego często potrzebna jest inwestycja w copywriting oraz content writing.

W agencji WordPassion pomożemy Ci z tym zadaniem

Nasze usługi nie tylko łączą copywriting i content writing, ale oferujemy również tłumaczenia i kursy językowe — pokazuje to naszą pasję i zainteresowanie kulturą oraz językiem. Nasza wszechstronna firma podejmuje się rozmaitych wyzwań w tworzeniu contentu: od wpisów na bloga przez opisy produktów, aż do tekstów eksperckich — a wszystko to podparte dokładnym researchem oraz indywidualnym podejściem do wymagań każdego Klienta. Obecnie proponujemy skorzystanie z opcji Oferta Wiosna 2021″, czyli tworzenie tekstów na strony internetowe.

„Oferta Wiosna 2021” agencji WordPassion zawiera sześć pakietów.

Jeśli potrzebujesz treści, które przyciągną i zainteresują potencjalnych klientów wybranym tematem oraz pomogą ich zatrzymać na stronie na dłużej, rozważ skorzystanie z kategorii „CONTENT NA WIOSNĘ”.

„CONTENT NA WIOSNĘ” obejmuje:

  • „Wiosenne porządki” (teksty blogowe 2000 słów / teksty eksperckie 1500 słów) – 300 zł netto
  • „Świeży content” (teksty blogowe 4500 słów / teksty eksperckie 3500 słów) – 600 zł netto

Jeśli potrzebujesz treści generujących zyski lub tekstów szybko przykuwających uwagę klientów, kategoria „COPYWRITING NA WIOSNĘ” może okazać się pomocna.

„COPYWRITING NA WIOSNĘ” obejmuje:

  • „Delikatne odświeżenie” (opisy produktów / opisy kategorii / teksty sponsorowane do 15 000 zzs) – 200 zł netto
  • „Generalne porządki” (opisy produktów / opisy kategorii / teksty sponsorowane do 32 000 zzs) – 400 zł netto

Dostępne są również usługi po angielsku w kategorii „CONTENT w języku angielskim”.

„CONTENT w języku angielskim” obejmuje:

  • „Nowe rynki” (opisy produktów / opisy kategorii / teksty sponsorowane do 20 000 zzs) – 600 zł netto
  • „Nowe perspektywy” (teksty blogowe 4000 słów / teksty eksperckie 3000 słów) – 1000 zł netto

Każdy pakiet to: przygotowanie planu działania oraz zakresu tematycznego, stworzenie treści z uwzględnieniem zasad SEO oraz jedna korekta ukończonego tekstu. Styl oraz charakter treści są dopasowane do wymagań Klienta, oraz ukierunkowane na potrzeby potencjalnego odbiorcy i osiągnięcie wyznaczonego celu.

Sprawdź nasze portfolio, aby zobaczyć tekst przykładowy.

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z mocy marketingu w sieci, a nawet jeśli brzmi to banalnie — każda usługa potrzebuje reklamy. Jako że profesjonalizm wygląda najlepiej w połączeniu z pasją, WordPassion zadba o treści dopasowane do Twoich potrzeb.

Leave a comment