Zajmij się biznesem, a my zajmiemy się tekstami

Każda pora jest dobra, aby zadbać o content na swojej stronie internetowej. Tym bardziej w tym okresie, kiedy większość biznesów przenosi się do sfery online albo po prostu rozszerza na nią działalność. Nawet firmy oferujące usługi offline potrzebują reklamy. Zastanów się sam, jak najczęściej szukasz produktu czy usługi? Zapewne wykorzystujesz do tego wyszukiwarkę internetową albo korzystasz z mediów społecznościowych. No właśnie! 
Daj się odkryć nowym Klientom dzięki dobrze dopracowanym treściom. Teksty blogowe i eksperckie, opisy produktów oraz kategorii, artykuły sponsorowane — to wszystko pomoże Twojej stronie internetowej w lepszym pozycjonowaniu. Dzięki dopasowanym pod kątem SEO artykułom oraz merytorycznym postom publikowanym w mediach społecznościowych trafisz do większej liczby potencjalnych Klientów i będziesz miał szansę rozwinąć swój biznes.
Okres noworoczny to idealny moment, aby zrobić porządki na swojej stronie internetowej i odświeżyć treść. Sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc. Proponujemy kilka różnych pakietów do wyboru, więcej informacji poniżej.

Co obejmują nasze pakiety?

*Wybierz rozmiar pakietu

MAŁY – 10 000 zzs

ŚREDNI – 15 000 zzs

DUŻY – 20 000 zzs

*Wybierz rozmiar pakietu

MAŁY – 5 000 zzs

ŚREDNI – 10 000 zzs

DUŻY – 15 000 zzs

*Wybierz rozmiar pakietu

MAŁY – 5 000 zzs

ŚREDNI – 10 000 zzs

DUŻY – 15 000 zzs

*Wybierz rozmiar pakietu

MAŁY – 5 000 zzs

ŚREDNI – 10 000 zzs

DUŻY – 15 000 zzs

Kontakt

  Imię i Nazwisko

  Twój email

  Interesuje mnie:

  Wiadomość

  Pakiety – Regulamin Promocji

  1. Pakiet obejmuje:
   – Przygotowanie planu działania, tematyki według oczekiwań klienta.
   – Przygotowanie treści na stronę bądź bloga.
   – Jedną korektę tekstu według wytycznych klienta (jeśli okaże się konieczna).
  2. Cena za podane pakiety nie podlega negocjacji. Jeśli chcesz zamówić większy pakiet copywritingu lub contentu, skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę.
  3. Aby zakupić pakiet, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailem lub poprzez formularz. Otrzymasz wówczas szczegółowe informacje o płatnościach.
  4. WordPassion jest czynnym płatnikiem VAT, w związku z czym za zakup możesz otrzymać fakturę z VAT.
  5. Liczba tekstów jest uzależniona od Twojego zapotrzebowania. Pakiety są określone w formie znaków ze spacjami, a nie liczby tekstów.
  6. Jedna firma może wykupić dowolną liczbę pakietów. Pamiętaj, aby określić rozmiar interesującego Cię pakietu – w każdym z nich znajduje się inna liczba znaków ze spacjami (zzs).
  7. Każdy pakiet jest ważny 3 miesiące od dnia zakupu.
  8. Teksty mogą dotyczyć różnej tematyki. Nasz zespół przygotowuje teksty z takich dziedzin jak lifestyle, dziecko, wnętrza, fotografia, prawo i wiele innych. Nie boimy się żadnych tematów. Sprawdź nasze portfolio, by poznać nasze umiejętności.
  9. Każdy tekst jest przez nas sprawdzany w oprogramowaniu antyplagiatowym. Unikatowe teksty to podstawa dobrego SEO i tylko takie oferujemy.
  10. Czas realizacji Twojego zamówienia zależy od obłożenia naszych terminów, a także samego zlecenia. Zwykle treści na strony www – wpisy blogowe, eksperckie przygotowujemy w maksymalnie dwa tygodnie, a opisy produktów w tydzień. Wspólnie ustalimy najlepszy termin.
  11. Nasza promocja jest skierowana do różnych firm – małych, średnich i dużych biznesów, które chcą odświeżyć swoją stronę www, poprawić widoczność w sieci. To też oferta dla tych, którzy myślą o rozszerzeniu oferty wysyłkowej poza granice Polski. Jeśli szukasz firmy, która przygotuje dla Ciebie opisy produktów, kategorii, teksty blogowe, to jesteś w odpowiednim miejscu.
  12. Promocyjne pakiety są dostępne do końca lutego 2023 roku. Zastrzegamy jednak możliwość zakończenia promocji przed tym terminem.
  13. Wyrażając chęć wzięcia udziału w promocji, akceptujesz powyższy regulamin.