Choć lato zwykle kojarzy się z przerwą od szkoły, nie oznacza to, że nie jest to odpowiedni czas na naukę. Wprost przeciwnie – to bardzo dobry moment, aby rozpocząć przygodę z nowym językiem! Wakacje z Azjatyckimi Językami to kursy online, w których może wziąć udział każdy, z dowolnego miejsca. Więcej szczegółów poniżej.

Czym są Wakacje z Azjatyckimi Językami?

Wakacje z Azjatyckimi Językami to sposób na ciekawe spędzenie lata. Ta inicjatywa jest skierowana do każdego, kto planuje zapisać się na zajęcia językowe, ale ma wątpliwości, co dokładnie wybrać. W ramach Wakacji z AJ oferujemy kursy 5 języków:

  • japońskiego,
  • koreańskiego,
  • chińskiego,
  • tajskiego,
  • wietnamskiego.

Wakacyjne kursy językowe online

Wszystkie oferowane kursy językowe składają się z 5 zajęć. Osoby zainteresowane mogą zapisać się na pojedyncze lekcje lub wykupić pakiet uprawniający do wzięcia udziału we wszystkich pięciu lekcjach. Zajęcia zostały zaplanowane w taki sposób, aby uczestnicy dowiedzieli się czegoś zarówno o samym języku, jak i o kulturze danego kraju.

Czego będą dotyczyć lekcje?

Każdy dostępny w ofercie język ma określony rozkład zajęć.

Język japoński – zapisz się

 

Język koreański – zapisz się

Język chiński – zapisz się

Język tajski – zapisz się

Osoby, które zdecydują się na kurs, mają szansę poznać słownictwo, jak również wiele ciekawostek i informacji przydatnych w czasie podróży.

Nauka języków azjatyckich w wakacje – jak się zapisać?

Zapisy na kursy prowadzimy poprzez nasz sklep Azjatyckie Języki – kliknij tutaj. Zajęcia odbywają się po południu, co ułatwia pogodzenie ich z innymi obowiązkami. Są prowadzone za pośrednictwem platformy Zoom, a link i hasło wysyłamy do uczestników mailem. Czas trwania lekcji to 30 minut – najczęściej odbywają się one raz lub dwa razy w tygodniu.

Zastanawiasz się, czy Wakacje z Azjatyckimi Językami to dobry pomysł? Każdy moment jest dobry, aby poznać nowy język i doskonalić umiejętności. Wiedza zdobyta na kursie przyda się każdemu, zwłaszcza osobom planującym podróż do Azji.

Leave a comment