30 stycznia odbędzie się finał WOŚP, czyli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja, której symbolem są naklejki w kształcie serduszek, jest prowadzona już od 30 lat. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na okulistykę dziecięcą. Chcesz zrobić coś dobrego, ale nie wiesz jak? Dorzuć się do założonej przez nas eSkarbonki WOŚP – to bardzo proste! Przy okazji otrzymujesz wybrany przez siebie e-book, a szczegóły znajdziesz poniżej.

Bądźmy dumni z pomagania

Jeżeli chcesz razem z nami wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przejdź do naszej eSkarbonki (kliknij tutaj). Dokonaj wpłaty, a następnie wyślij potwierdzenie na naszego maila: sklep@wordpassion.pl. Zastanawiasz się, po co? Dzięki temu otrzymamy informację, że w podziękowaniu mamy odesłać Ci jednego z trzech dostępnych e-booków.

Wpłać 10 zł i otrzymaj jeden z 3 ebooków. Po przejściu do naszej wirtualnej puszki zobaczysz kilka proponowanych kwot, a więc 10, 20, 50 i 100 zł. Biorąc pod uwagę szczytny cel i to, jak istotna okazuje się pomoc WOŚP zapewniana polskiej medycynie, zachęcamy do hojnego wsparcia – oczywiście na miarę swoich możliwości :). Im więcej zbierzemy do eSkarbonki, tym więcej środków trafi do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a później do placówek medycznych w postaci niezbędnego sprzętu i wyposażenia. 

E-booki za wsparcie akcji

Chcemy podziękować Wam za to, że wspólnie z nami wspieracie WOŚP. Dlatego przygotowaliśmy 3 różne e-booki, z których wybieracie ten odpowiadający Wam najbardziej.

Nasze propozycje to:

  1. Koreański – świąteczne słownictwo. Znajdziecie tu wiele przydatnych koreańskich słówek związanych ze świętami, a także ćwiczenia, które pomogą Wam je utrwalić.
  2. Chiński – hanzi + sudoku. Poznacie podstawowe informacje na temat chińskich znaków, znajdziecie też odprężające sudoku w trzech wersjach: łatwej, średniej i trudnej.
  3. Japoński – kanji + sudoku. Dowiecie się, czym jest kanji, w środku znajdziecie też kartki do ćwiczenia znaków, ich czytania i przykładowe wyrazy. Tu również jest sudoku w trzech wersjach.

Pamiętajcie, aby po dokonaniu wpłaty do naszej eSkarbonki skontaktować się z nami mailowo.

Zróbmy coś dobrego jeszcze raz!

Leave a comment