Jeśli chcesz, aby treści na Twojej stronie były bez błędów i przyjemnie się je czytało, pomożemy Ci. Jedną z oferowanych przez nas usług jest korekta tekstów – sprawdzamy i poprawiamy je pod względem zgodności z zasadami interpunkcji, gramatyki i ortografii. Przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać.

Strona internetowa powinna być dopasowana nie tylko pod kątem układu czy wyglądu, ale również opublikowanych treści. Jeżeli są one poprawne językowo, czytanie sprawia więcej przyjemności. Korekta tekstów pozwala na wyeliminowanie wszystkich błędów. Wychwycimy literówki, źle umieszczone przecinki czy niepoprawną składnię, więc możesz mieć pewność, że treści na Twojej stronie będą w 100% dopracowane.

Na czym polega korekta tekstów?

Eliminacja błędów językowych

Zadbamy o to, aby w opublikowanych na Twojej stronie internetowej tekstach nie znalazły się błędy językowe: składniowe, fleksyjne, frazeologiczne czy wyrazowe.

Poprawa błędów zapisu

Nasz zespół starannie sprawdza treści pod kątem błędów zapisu, a więc interpunkcji i ortografii.

Sprawdzanie tekstu pod kątem stylistyki

Modyfikując gotowe teksty, możemy przekształcić je pod kątem stylistyki, tak aby ich czytanie i zrozumienie było łatwiejsze.

Dopasowanie treści pod względem SEO

Podejmując się korekty tekstów, proponujemy również modyfikacje pod względem SEO. Dodając brakujące frazy kluczowe i poprawiając strukturę tekstów, strona staje się lepiej widoczna w wyszukiwarkach.

korygujemy teksty

Czy korekta tekstów to konieczność?

Jeżeli masz wątpliwości, czy umieszczone na Twojej stronie internetowej treści są poprawne, możemy Ci pomóc. Czasami wystarczą niewielkie modyfikacje, aby zyskać większe zaufanie użytkowników i odnotować wzrost zainteresowania oferowanymi usługami lub produktami. Starannie przygotowane treści podkreślą prezentowany przez Twoją firmę profesjonalizm. Nasz zespół ma duże doświadczenie w korekcie tekstów – zarówno tych już istniejących, jak i dopiero przeznaczonych do publikacji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja jakości

Znajdziemy za Ciebie literówki, nieodpowiednio umieszczone przecinki, a także inne błędy, które mogą negatywnie wpływać na odbiór tekstów.

Szybka realizacja zleceń

Zapewniamy szybki czas realizacji wszystkich zleceń i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Możesz nam zaufać.

Merytoryczne artykuły

Dokonując korekty, staramy się, aby artykuły były merytoryczne, łatwe w odbiorze i przede wszystkim interesujące dla odbiorców.