Kursy językowe — najczęściej zadawane pytania

Jeśli zainteresowała Cię oferta WordPassion – sprawdź więcej szczegółów.

Ile kosztują kursy grupowe online?

Cena zajęć grupowych zależy od języka, typu zajęć. W naszym cenniku znajdziesz pełną ofertę kursów językowych online oraz w Rzeszowie. Cena lekcji indywidualnych zaczyna się od 80 zł (im więcej lekcji wykupisz, tym cena za 60 minut jest niższa). Oferty grupowe są różne i ceny kursów zaczynają się do 500 zł.

Ile kosztują kursy grupowe w Rzeszowie?

Cena kursów grupowych zaczyna się od 600 zł i zależy od typu zajęć. Dokładny cennik kursów japońskiego w Rzeszowie znajdziesz tutaj. Aktualna oferta kursów grupowych w Rzeszowie jest dostępna tutaj. Stacjonarnie uczymy japońskiego. Wietnamski, tajski, chiński i koreański są dostępne tylko w wersji online.

Ile kosztują lekcje japońskiego?

W naszej ofercie są kursy grupowe i indywidualne. Cena za pojedyncze zajęcia zaczyna się od 80 zł i zależy od różnych czynników (godziny, dni tygodnia). Im więcej lekcji wykupisz, tym cena będzie niższa. Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby zapisać się na zajęcia.

Ile kosztują lekcje wietnamskiego?

Koszt pojedynczych zajęć języka wietnamskiego to 90 zł, ale cena za jedną lekcję zmniejszy się, jeśli zdecydujesz się na większy pakiet. Za 4 spotkania zapłacisz – 350 zł, za 15 – 1100, a za 30 – 2100 zł.

Ile kosztują lekcje tajskiego?

60 minut lekcji tajskiego to koszt 90 zł, za 4 spotkania zapłacisz 350 zł, a za 15 – 1100 zł. Cena kursu grupowego to 500 zł za 10 lekcji.

Jak są prowadzone lekcje online?

Zajęcia online prowadzone są za pośrednictwem platformy ZOOM, która dla uczniów jest darmowa.

Gdzie odbywają się lekcje w Rzeszowie?

Zajęcia japońskiego w Rzeszowie odbywają się na Drabiniance, ulica Miła 7n. Istnieje też możliwość zorganizowania grupowych zajęć w innej lokalizacji.

Czy można zamówić kurs języka dla firmy?

Tak, istnieje możliwość zarezerwowania kursu grupowego dla firm. Wycena takich lekcji jest indywidualna. Jeśli chcesz zorganizować kurs japońskiego dla firmy, skontaktuj się z nami poprzez mail biuro@wordpassion.pl lub telefonicznie: 667-899-367.

Czy muszę kupić podręcznik?

Nie musisz kupować podręcznika. Korzystamy z własnych materiałów lub dostarczamy uczniom kserówki podręczników przed zajęciami. Jeśli wolisz mieć własną książkę, bo tak nauka według Ciebie przebiega efektywniej, lektor na początku kursu wyjaśni, z jakich podręczników korzysta i będziesz mógł zakupić odpowiedni podręcznik.

Czy podczas zajęć online potrzebuję kamerki i mikrofonu?

Potrzebujesz mikrofonu, gdyż w czasie zajęć dużo rozmawiamy. Kamerka nie jest potrzebna, ale lektorzy lubią zachowywać kontakt wzrokowy z uczniami. Jeśli więc masz taki sprzęt, możesz śmiało używać go podczas lekcji.

Czy mogę zapłacić w ratach?

W przypadku zajęć indywidualnych możesz zapłacić w 2, maksymalnie 3 ratach, w zależności od tego, jaki kurs wybierzesz. Przy kursach grupowych obowiązuje płatność z góry, ewentualne płatności w ratach ustalane są indywidualnie pod numerem tel. 667-899-367.

Czy organizowane są lekcje pokazowe?

Tak, regularnie organizujemy lekcje pokazowe japońskiego, wietnamskiego i tajskiego. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Czy mogę umówić się na lekcję próbną?

Nie organizujemy darmowych lekcji próbnych. Jednocześnie nie pobieramy płatności z góry przy kursach indywidualnych. Możesz więc umówić się na jedną lekcję, która w przypadku kursu indywidualnego (jeśli się na niego zdecydujesz) będzie płatna zgodnie z cennikiem. Jeśli nie zdecydujesz się na kurs – opłacasz tylko jedną lekcję, która kosztuje 80 lub 90 zł.

Jak wyglądają zapisy na zajęcia?

Możesz zapisać się na lekcje przez formularz, który znajdziesz tutaj (na dole strony). Możesz też napisać maila na adres lekcje@wordpassion.pl lub zadzwonić: 667-899-367.

Kiedy zaczynają się zajęcia?

Lekcje grupowe rozpoczynają się po 20.09 (japoński, tajski), wietnamski startuje od października. Lekcje indywidualne – w dowolnym momencie. Jeśli przegapiłeś zapisy na kursy, nic straconego, prowadzimy ciągły nabór – zadzwoń lub napisz.

Teraz nie mogę skorzystać z oferty, kiedy planowany jest kolejny nabór do grup?

Regularnie pojawiają się nowe opcje. W listopadzie planowany jest nabór na lekcje japońskiego online w grupach minimum 8-osobowych.

Ile osób jest w grupie?

W przypadku zajęć stacjonarnych grupy są maksymalnie 5-osobowe, online 6-osobowe, ale mamy też zajęcia w duecie. Od listopada planujemy również rozpoczęcie kursów w grupach minimum 10-osobowych.

Jak wygląda płatność za lekcje?

Po zakończeniu zapisów zainteresowani otrzymują mailem/sms lub przez media społecznościowe – w zależności od sposobu komunikacji, jaki wybrali – dane do przelewu. Przed rozpoczęciem kursu wpłacają 50% kwoty, a po rozpoczęciu w ciągu tygodnia od pierwszych zajęć – drugą połowę. W przypadku lekcji indywidualnych kwestia płatności jest ustalana z uczestnikiem kursu.

Nie mogę uczestniczyć w zajęciach, czy one przepadają?

Nie chcemy, by nasi uczniowie tracili zajęcia, ale zgodnie z regulaminem, który podpisują obie strony w momencie rozpoczęcia kursu, każdy ma prawo odwołać lekcje najpóźniej dzień przed ich terminem i wtedy one nie przepadają. W przypadku lekcji grupowych online, jeśli poinformujesz lektora z wyprzedzeniem 2 h, przygotuje nagranie z zajęć.

Czy mogę odwołać zajęcia?

Tak, możesz odwołać zajęcia indywidualne najpóźniej dzień przed lekcjami. Jeśli odwołasz lekcje tego samego dnia, maksimum 4 h przed, to płacisz tylko za połowę zajęć. W przypadku zajęć grupowych ta kwestia jest uzgadniana indywidualnie.

Czy lekcje prowadzone są w weekendy?

Tak, prowadzimy też lekcje w soboty, od 9:00 do 12:00. Ceny lekcji w soboty i wieczorami są wyższe niż w ciągu tygodnia (o ok. 20%)

Czy japoński jest trudny?

Zdania na ten temat są podzielone. Jedni uważają, że japoński ma łatwą gramatykę, dla innych jest ona skomplikowana. Dzięki temu, że w japońskim nie ma tonów, wydaje się łatwiejszy od chińskiego. Ale czy to prawda? Przeczytasz o tym w naszym poście, który znajduje się tutaj.

Czy wietnamski jest trudny?

Są różne opinie na ten temat, tony mogą sprawiać problem, ale system pisma i gramatyka ułatwiają naukę. W języku wietnamskim nie ma czasów ani odmiany przez przypadki.

Czy tajski jest trudny?

W tajskim trudnym elementem jest pismo, ale gramatyka zdecydowanie zalicza się do tych łatwiejszych. Kwestia tonów i ich trudności jest różnie oceniana, możesz się sam przekonać.

Czy koreański jest trudny?

Nauka koreańskiego alfabetu nie sprawia dużych trudności. Jednak gramatyka tego języka, podobnie do japońskiej jest dość skomplikowana. Nauka języka koreańskiego, jak każdego innego, wymaga skupienia.

Czy chiński jest trudny?

Chiński ma rozbudowane i trudne pismo, ma też tony. Jednak z całą pewnością nie jest to najtrudniejszy język, bo gramatykę ma bardzo przyjazną dla Polaków. Więcej przeczytasz tutaj.

Nie mam 18 lat, czy potrzebuję zgody rodziców?

Twoi rodzice przede wszystkim muszę wyrazić chęć opłacenia kursu, ale nie wymagamy pisemnej zgody na udział w zajęciach. Muszą jedynie (razem z Tobą) podpisać regulamin kursów.

Moje dziecko nie ma 10 lat, czy mogę je zapisać na zajęcia?

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie, zalecamy rozpoczęcia nauki japońskiego, wietnamskiego, tajskiego oraz chińskiego dzieciom od 10/11 roku życia. Nie mamy w naszej ofercie kursów skierowanych dla 6-8 latków (na ten moment). Można jednak wyrazić zainteresowanie takimi zajęciami, gdyż być może w przyszłości pojawią się w ofercie.

Co się stanie, gdy ktoś z grupy niespodziewanie zrezygnuje?

Płatności za lekcje grupowe pobierane są z góry, w związku z czym rezygnacja jednej osoby nie powoduje zamknięcia kursu.

Zapłaciłem za kurs i nie mogą wziąć w nim udziału – co wtedy?

Skontaktuj się z nami mailem lekcje@wordpassion.pl lub telefonicznie 667-899-367.

Czy mogę zrezygnować z kursu w trakcie jego trwania?

W przypadku płatności za kurs z góry po zaksięgowaniu nie ma takiej możliwości. Jeśli z pewnych względów musisz przesunąć datę rozpoczęcia kursu, skontaktuj się z nami.

Czy w trakcie kursu czekają mnie testy sprawdzające?

Staramy się na bieżąco sprawdzać wiedzę naszych kursantów, stawiając na konwersacje i zadania na zajęciach. Uczenie się pod testy egzaminujące jest u nas możliwe, ale z naszego doświadczenia wynika, że nie sprawdzają one całej wiedzy.

    Imię i Nazwisko

    Twój email

    Twój numer telefonu

    Wybierz temat

    Wiadomość