Chiński jest uważany za najtrudniejszy język świata. Czy jest to prawda? Absolutnie nie. Język Państwa Środka wcale nie jest taki straszny, jak go malują, a kurs chińskiego ONLINE to świetna okazja, aby się o tym przekonać i odkryć inne zalety nauki tego języka.

Oto kilka z nich:

 1. Dlaczego warto uczyć się chińskiego? Bo chiński to najczęściej używany język świata. Mówi nim ponad 1,2 mld osób. Aspirujący sinologowie na pewno nie mogą narzekać na brak partnerów do szlifowania swoich umiejętności.
 2. Chińska gospodarka jest drugą co do wielkości na świecie i cały czas prężnie się rozwija. Stwarza to szerokie perspektywy dla sinologa, którego wiedza będzie bezcenna w każdej dużej firmie czy międzynarodowej korporacji.
 3. Znajomość angielskiego to w dzisiejszych czasach standard. Znając chiński, zaimponujesz nie tylko pracodawcy, ale każdej nowo poznanej osobie.
 4. Kurs chińskiego daje Ci możliwość nie tylko poznania samego języka, ale także kultury, tradycji i historii Chin.
 5. Chiński ma bardzo prostą gramatykę. Czasowniki w tym języku nie odmieniają się. Możesz zapomnieć o długich listach wyjątków czy form nieregularnych.
 6. Chiny to bardzo piękny i różnorodny kraj, który warto zwiedzić. Niestety jego mieszkańcy zazwyczaj słabo mówią po angielsku, a w restauracjach menu jest tylko po chińsku.
 7. Jesteś artystyczną duszą? Pokochasz chińskie pismo!
 8. Nauka chińskiego to świetne ćwiczenie dla mózgu, które rozwija kreatywność i nieszablonowe myślenie.
 9. Praca z językiem chińskim da Ci szansę poznania ciekawych ludzi z całego świata!
 10. Chiński miał wpływ na wiele innych języków takich jak japoński czy koreański. Kurs chińskiego to świetny początek twojej przygody z językami Dalekiego Wschodu.
 11. Lubisz koreańskie dramy? Chińskie seriale na pewno przypadną ci do gustu.
 12. Co można robić po sinologii? Pracować w firmie tłumaczeniowej, handlowej, marketingowej, technologicznej, ambasadzie, szkole językowej, biurze podróży i w wielu innych miejscach. Praca dla sinologa czeka wszędzie.

Oferowany przez nas kurs chińskiego obejmuje naukę dialektu mandaryńskiego, najpopularniejszego w Chinach. Dialekt ten ma 4 tony – w wietnamskim jest ich 6, a w tajskim 5, więc nie ma się czego bać!

Oferujemy kurs chińskiego ONLINE. Możesz wybrać opcję w parze grupową.

Zapraszamy na kurs!

Napisz: biuro@wordpassion.pl lub zadzwoń: 667-899-367.

Leave a comment